Aktualita: 24. 9. 2019 – SPRINTERSKÝ VÍCEBOJ

Datum: 25.09.19

Na školním hřišti ZŠ Pod Vinohrady se konalo již tradiční okresní finále ve sprinterském víceboji. Závodilo se ve sprintu na 40 m, 50 m a 60 m. Hodnotila se družstva, ale i čtyři nejlepší jednotlivci, kteří si to rozdali v superfinále. Naši sprinteři se opět blýskli.

Mladší dívky ve složení Marika Mahdalová, Lucie Lukešová, Eliška Mahdalová a Anna Mášová vyhrály. Starší děvčata ve složení Melanie Nováková, Marie Smutná, Gabriela Kadlčková a Zuzana Petrášová obsadila 3. místoNa 3. místě také skončili naši páťáci Ondřej Karlík, Dominik Zetka, Vít Zálešák a Zdeněk Radoch. Starší kluci ve složení Šimon Králíček, František Vaculík, Josef Mikulec a Martin Zálešák obsadili 5. místo, mladším chlapcům se dařilo méně, a proto Jáchym Hruda, Jakub Karlík, Adam Petráš a Kristián Vrága skončili na 6. místě.

Do superfinále se probojovala Marika Mahdalová a obsadila 4. místo. Měla běžet i Lucie Lukešová, ale administrativní chyba jí to znemožnila. Startovalo 9 škol.