Aktualita: 29. 11. 2023 – STRAŇANSKÁ LAŤKA

Datum: 29.11.23

Ve středu se žáci naší školy zúčastnili tradičních mezinárodních závodů ve skoku do výšky. Letos se prezentovalo devět škol a závodilo se o skleněné broušené poháry z místní sklárny. V mladších žačkách Karolína Bartošová vyhrála výkonem 135 cm. Mladším žákům se tolik nedařilo, David Zálešák obsadil 6. místo za 130 cm a Filip Šlapal 10. místo za výkon 125 cm.

V kategorii starších žaček vybojovala Zuzana Čertíková 4. místo za výkon 130 cm a Jolana Volná na výšce 130 cm závod pro zranění nedokončila. Vlado Nykolyshyn zakončil závody na 4. místě výkonem 155cm, Filip Bršlica a Zbyněk Výmola obsadili 8. a 9. místo výkonem 150 cm. Závodů se zúčastnili žáci ze Strání, Uherského Ostrohu, Kunovic, Bánova, I. UB, II. UB, Bojkovic, Podolie (SK) a Nivnice.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.