Aktualita: 5. 2. 2013 – ZLATÝ ÁMOS

Datum: 12.03.13

V úterý 5. února se ve Zlíně v Baťově mrakodrapu konalo regionální kolo soutěže o nejlepšího učitele České republiky „Zlatý Ámos“. Z naší školy byla díky třídě 9. A nominována paní učitelka Yveta Michalcová, která vyučuje anglický a německý jazyk a občanskou výchovu.

Úkolem soutěžících bylo obhájit paní učitelku před porotou pětiminutovou prezentací. Naši žáci – Vendula Smetanová, Kateřina Navláčilová a Jozef Pecha – si připravili úvodní slovo, krátké scénky z vyučovacích hodin a vlastní, složenou píseň o paní učitelce. Porotě se jejich vystoupení velmi líbilo, avšak z pěti nominovaných učitelů mohl postoupit pouze jeden.  Tím byla paní učitelka Hlůšková z Kunovic.

„My jsme ale vůbec smutní, že jsme nepostoupili, nebyli. Byla to zajímavá zkušenost, na kterou budeme rádi vzpomínat“, říkají obhájci naší paní učitelky.

Vendula Smetanová 9. A