Aktualita: 6. 4. 2010 – PREVENTAN CUP

Datum: 13.04.10

To je název celostátní soutěže ZŠ ve vybíjené. Nivnice soutěžila v kategorii A – otevřená (kluci, popř. i holky).

Po dvou výhrách ve skupině s Prakšicemi a ZŠ Pod Vinohrady – UB jsme postoupili do bojů o 1. – 3. místo. Loňský krajský vítěz Újezdec byl vyrovnaným soupeřem až do posledních minut, ale v závěru se štěstí přiklonilo na jejich stranu a zvítězili o 2 životy. Poté nás porazily domácí Bojkovice, které se staly vítězem turnaje.

Třetí místo je krásné umístění. Všichni zúčastnění si dobře zahráli, prostřídali se v hřišti i na postech kapitána a odjížděli domů s dobrým pocitem.

A komu patří díky za tento sportovní úspěch? Páťákům Dominiku Bartošovi, Martinu Hladišovi, Martinu Adamcovi, Pavlu Trtkovi, Jožku Hubačovi, Jakubu Výmolovi, Davidu Pavelkovi, Patriku Šimčíkovi a Vojtovi Ondrovi, čtvrťákovi Adamu Hladišovi, maskotem týmu byl Jakub Vítek z 3. B a jedinou dívkou Veronika Plášková z 5. B.