Aktualita: 9. 1. 2017 – SOUTĚŽE

Datum: 09.01.17

Soutěž Sapere – vědět, jak žít je soutěž o zdravém životním stylu. Naše škola se zúčastnila již 8. ročníku této celostátní soutěže a v okresním kole nás budou reprezentovat nejlepší tři z kola školního. V I. kategorii jsou to Martin Dvořáček, Petra Chvílová a Marika Mahdalová, všichni z 5. třídy, v II. kategorii žáků 6. – 9. tříd to jsou Tomáš Trtek, Tereza Šimčíková a Patrik Janča, všichni z 9. třídy.

V 7. ročníku soutěže Finanční gramotnost, v soutěži teoretických a praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti, nás v okresním kole budou reprezentovat – Klára Mášová (7. tř.), Tomáš Mrázek (9. tř.), David Stojaspal (7. tř.).

V soutěži TutaViaVitae, bezpečná cesta životem pro občana EU, se nejlépe umístili v I. kategorii Josef Mikulec, Jakub Karlík a Matěj Trtek, všichni 5. třída, v II. kategorii Patrik Janča (9. tř.), Michal Bělánek (6. B) a David Hadrava (7. tř.).