Aktualita: BOBŘÍK INFORMATIKY – ŠKOLNÍ KOLO

Datum: 02.12.23

Bobřík informatiky je celonárodní informatická soutěž pro žáky základních a středních škol, v níž jde o prokázání důvtipu, schopnosti přemýšlet a rozumět nejen světu počítačů. V naší škole se zúčastnili žáci 4. – 9. ročníku.

V kategorii Mini (4. ročník) obsadili 1. místo Violeta Bohmannová a Lukáš Čadský, 3. místo Ema Brulíková.

V kategorii Benjamín (5. a 6. ročník) zvítězila Ema Bihary před Kamilou Straňákovou a Anetou Bobčíkovou.

V kategorii Kadet (7. a 8. ročník) zvítězila Vendula Vukelič, 2. místo obsadil Filip Zálešák a 3. místo obsadili se shodným počtem bodů Nela Jančová, Martin Mikeska a David Smolej.

V kategorii Junior (9. ročník) zvítězil Lukáš Lecián před Kristiánem Burešem a Lenkou Sychrovou.

Vítězům gratulujeme!