Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: Eurorebus – krajské kolo – Otrokovice 23. 4. 2010

Datum: 12.05.10

Jako každým rokem, tak se i letos naši žáci zúčastnili vědomostní zeměpisné soutěže EUROREBUS. Ze základních elektronických kol, které probíhaly formou testů na internetu, byly vybrány nejúspěšnější školní třídy, ale také jednotlivci do krajského kola. Soutěže tříd se zúčastnilo 25 škol a 20 nejlepších jednotlivců ze Zlínského kraje.

V kategorii 6.-7. tříd obsadila 6.B krásné 8.místo a 6.A pěkné 13.místo. V soutěži jednotlivců obsadila Monika Hodulíková 14.místo.

V kategorii 8.-9.tříd obsadila 8.B také 8.místo a 8.A pěkné 11.místo. V soutěži jednotlivců obsadila Gábina Zálešáková a Monika Bradáčová výborné 6. a 7. místo, David Dvořáček 14.místo a Ondřej Slezáček 19.místo.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy a Nivnice.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek