Aktualita: KRAJSKÁ KOLA SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍ

Datum: 06.06.14

29. 5. 2014 – ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – KRAJSKÉ KOLO

Na krajské kolo do Valašského Meziříčí se probojovali starší žáci a mladší žákyně. Účastnilo se osm nejlepších družstev ze Zlínského kraje. Závody probíhaly za trvalého deště a chladna, což ovlivnilo výkony některých jednotlivců.

Starší chlapci obsadili ve velmi vyrovnaném závodě 5. místo a děvčata 6. místo. Porazili jsme školy ze Zubří, Hulína a Zašové. Zvítězilo Valašské Meziříčí a Kroměříž.

4. 6. 2014 – OVOV – KRAJSKÉ KOLO

O pět dnů později jsme se vrátili do Valašského Meziříčí, tentokrát na sedmiboj. Závodilo se ve sprintu, skoku, hodu míčkem, běhu na 1000 m z atletiky a pak ve shybech, leh-sedech a švihadlu v silových disciplínách. Do závodů postoupil David Soukeník a Veronika Hanáčková. David obsadil 6. místo a Veronika 4. místo. Oběma blahopřejeme.

Děkujeme žákům, kteří se v letošním školním roce účastnili soutěží a vzorně reprezentovali naší školu na okresních a krajských závodech. Jsou to: Veronika Hanáčková, Vendula Hubačová, Amálie Rolincová, Tereza Šimčíková, Julie Svitáková, Kristýna Hauerlandová, Sára Drblíková, Markéta Hladišová, Daniela Jančová, Michaela Habartová, Magdaléna Karlíková, Kristýna Michalcová, Šárka Polášková, Monika Viceníková, Josef Karlík, David Soukeník, Lukáš Golis, Filip Kupec, Martin Blaha, Alex Čelakovský, Daniel Jelének, Jaromír Smetana, Miroslav Petrů, David Čagánek, Karel Fojtík, Adam Hladiš, Denis Chovanec, Pavel Lysoněk, Jindřich Mahdal, Adam Šimčík, Aleš Vaculík, Adam Trtek, Erik Hauerland, Vojtěch Ondra, David Pavelka, Patrik Šimčík, Adam Vykydal, Daniel Bartoň, Dominik Bartoš, Martin Hladiš, Josef Hubač, Pavel Trtek, Dušan Vacula a Patrik Šustek.