Aktualita: KVĚTEN 2022 – BESEDY

Datum: 11.05.22

Ve středu 11. května k nám zavítali zástupci Nemocnice Uh. Hradiště spolu se studentkami Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uh. Hradišti. Žáky 8. ročníku seznámili se zdravotnickými obory, které je možné na této škole studovat. Zástupci z nemocnice přiblížili osmákům práci ve zdravotnictví a doplnili informace o různých zdravotnických profesích.

Ve středu 4. května proběhla pro žáky 8. a 9. ročníku beseda s Petrem Harazinem na téma „Suchej únor“. Hlavním tématem byla závislost na alkoholu, jak do ní nespadnout. Besedující vyprávěl poutavou formou o vlastních zkušenostech se závislostí a následnou léčbou. Na závěr žáci vznášeli dotazy, které jim ochotně zodpověděl. Beseda se líbila.

Děkujeme SRPŠ za zaplacení vstupného.