Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: KVĚTEN 2022 – BESEDY

Datum: 11.05.22

Ve středu 11. května k nám zavítali zástupci Nemocnice Uh. Hradiště spolu se studentkami Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uh. Hradišti. Žáky 8. ročníku seznámili se zdravotnickými obory, které je možné na této škole studovat. Zástupci z nemocnice přiblížili osmákům práci ve zdravotnictví a doplnili informace o různých zdravotnických profesích.

Ve středu 4. května proběhla pro žáky 8. a 9. ročníku beseda s Petrem Harazinem na téma „Suchej únor“. Hlavním tématem byla závislost na alkoholu, jak do ní nespadnout. Besedující vyprávěl poutavou formou o vlastních zkušenostech se závislostí a následnou léčbou. Na závěr žáci vznášeli dotazy, které jim ochotně zodpověděl. Beseda se líbila.

Děkujeme SRPŠ za zaplacení vstupného.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek