Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: LITERÁRNÍ SOUTĚŽ „SPĚCHEJ POMALU“

Datum: 07.02.21

I v letošním školním roce se naše základní škola účastnila 8. ročníku literární soutěže Spěchej pomalu, kterou organizovala SOŠ Luhačovice ve spolupráci se členy Akademie literatury české. Do soutěže se zapojilo 81 žáků 8. a 9. tříd z 22 škol. Jednotlivé práce hodnotili známí spisovatelé Jan Cimický a Jiří Žáček. Za naši školu získala 3. místo v kategorii 9. tříd Marika Mahdalová, která porotu ohromila svou povídkou Natálie a svět za zázračnými dveřmi. Srdečně jí gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších letech.

Povídka: Natálie a svět za zázračnými dveřmi

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek