Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: NAŠE ŠKOLA ZASE V TELEVIZI!!!

Datum: 10.08.20

Naše škola dělá své obci výborné jméno! Skupinka deseti žáků z druhého stupně se zúčastnila televizního natáčení pořadu „Už tam budem“.

Jedná se o vědomostně dovednostní soutěž 14 – 15 letých žáků, kterou vysílá Česká televize – Déčko. Natáčení probíhalo během července v Ostravě v areálu Dolních Vítkovic. Všichni si výbornou atmosféru natáčení patřičně užili a získali řadu zajímavých zkušeností. Natáčelo se celý den. Žáci byli rozděleni do dvou družstev. Klání bylo velmi zajímavé a napínavé až do konce. Během celé soutěže žáci všem ukázali, že v nivnické škole jsou výborní školáci! Jak to všechno dopadlo a jak probíhalo televizní natáčení?

SLEDUJTE premiéru v pátek 4. 9. 2020 ve 14:50 h a  reprízu v neděli 6. 9. 2020 ve 12:15 h v České televizi na Déčku.

Malá ochutnávka zde: 

https://youtu.be/I-QTVdqjmTA   

https://youtu.be/cNmRV5Xn__A

O reprezentaci naší školy se dočtete také ve Slováckých novinách – výtisk pátek 14. 8. 2020 a také ve Čtenáři reportéra webové rubriky Slováckého deníku.

 

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2020 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek