Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: NIVNIČTÍ ATLETI ZÁKLADNÍ ŠKOLY JSOU K NEZASTAVENÍ

Datum: 08.07.10

Ve dnech 18. 6. – 19. 6. 2010 proběhlo v Brandýse nad Labem na stadionu v Houšťce republikové  finále ČASPV v atletickém čtyřboji. Zlínský kraj reprezentovala opět výprava ze ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nivnice a už počtvrté obhájila prvenství ze čtrnácti krajů ČR. Závodilo se jak v jednotlivcích, tak  družstvech , která tvořili chlapci  a děvčata od druhé až po devátou třídu, ale také dorostenci, dorostenky, muži a ženy.

Celkem  závodníci přivezli  10 medailí, 2 zlaté, 3 stříbrné, 2 bronzové a 2 dvě čtvrtá místa v družstvech, v jednotlivcích 1 zlatou, 1 stříbrnou, 1 bronzovou a 2 čtvrtá a pátá místa a pohár za nejlepší výpravu.

Reprezentaci tvořili – Daniel Jelének, Jaromír Smetana, Josef Karlík, David Bumbalík, Jindřich Mahdal, Martin Hladiš , Jiří Zdražil, Pavel Pražan, vojtěch Borýsek, Vladimír Okrouhlecký, František Májek, Štěpán Zámečník, Lukáš Mahdal, Petr Pražan, Patrik Hamšík, Roman Jelének, Vítězslav Janča, Kristýna Hauerlandová, Petra Mikulková, Kateřina Chlebcová, Monika Viceníková, Veronika Plášková, Magdaléna Karlíková, Kristýna Zálešáková, Barbora Smetanová, Vendula Smetanová, Tereza Šimčíková, Petra Hladišová, Petra Lysoňková, Michaela Kaňová, Michaela Zálešáková, Irena Mahdalová, Jitka Proroková, Silvie Buráňová, Pavlína Kunčarová a vedoucí Michal Sláma.

Všem gratulujeme.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek