Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PODZIM VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Datum: 10.11.23

Je to období plné barev a změn v přírodě. A právě o tom jsme si s dětmi povídali a zároveň jsme si vyrobili spoustu tematických dekorací např. pavučinu z kaštanu a vlny. Zabývali jsme se houbami, které jsou jedlé a které ne. Děti měly připravený houbový kvíz a mohly si vyrobit houbu z paličky a papíru. Další týden jsme probírali jablka. Děti ochutnaly tři druhy jablek a kdo chtěl, mohl si tiskat jablíčka na papír v různých barvách. 

Také jsme oslavili Mezinárodní den stromů a říkali si, co všechno nám stromy dávají. Na procházkách venku jsme sbírali kaštany a zkoumali stromy pěkně zblízka. Koncem měsíce nás čekala Halloween stanoviště plná zábavy a povídání o dušičkách.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek