Aktualita: SAPERE – VĚDĚT, JAK ŽÍT

Datum: 19.02.14

V soutěži Sapere – vědět, jak žít, soutěži o zdravém životním stylu, se naše škola zúčastnila již 4. ročníku této celostátní soutěže. V okresním kole nás reprezentovali nejlepší tři z kola školního – v I. kategorii Dominika Vykydalová, Vojtěch Skyba a Diana Mičulková (všichni 5. třída), v II. kategorii Miroslav Blaho (7. B), Hana Soukeníková (6. třída) a Daniel Bartoň (9. B). Obě družstva obsadila 1. místo a postoupila do krajského kola, v němž páťáci obsadili 2. místo a starší žáci 3. místo. Gratulujeme!

V soutěži Finanční gramotnost, v soutěži teoretických a praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti, nás v okresním kole reprezentovaly nejlepší tři z kola školního – Magdaléna Kročilová (9. A), Monika Mikulková a Markéta Hladišová (obě 8. třída).

Diplomy ze soutěží: Diplom – Sapere – Ikategorie, Diplom – Sapere – IIkategorie, Diplom – Fgsoutez -Ikategorie