Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SPORTOVÁNÍ V PROSINCI

Datum: 21.12.22

Zimní radovánky v 1. B

Jedna koule, druhá koule, ta nejmenší nahoře, postavili jsme sněhuláka u nás ve škole na dvoře… 😊 Ideální prosincové počasí se sněhovou nadílkou nás v hodině tělesné výchovy vytáhlo ven. Postavili jsme sněhuláka a ve sněhu jsme si pořádně zaskotačili. 

Málo sněhu, ale hodně zábavy. Tak by se dala charakterizovat odpolední dvouhodinovka tělesné výchovy v 5. B. Vozítka byla různá, některá jela rychle a daleko, u některých bylo potřeba hodně se odrážet. Kluci si dokonce uplácali i malý skokanský můstek. Panský kopec je místo, kam bychom se ještě rádi v tělocviku vrátili.

Ve sportovních hrách využíváme krásné zimní počasí a první sníh.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek