Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: UKONČENÍ ČTENÁŘSKÉHO KLUBU NA DOLNÍ ŠKOLE

Datum: 07.06.18

Po celý školní rok jsme se scházeli ve čtenářském klubu a seznamovali se s různými knihami, vytvářeli jsme ilustrace, vyplňovali pracovní listy, doplňovačky a křížovky. Domýšleli jsme konce příběhů nebo vymýšleli příběhy úplně nové. Naučili jsme se lépe orientovat v textu, rozvinuli jsme si slovní zásobu i fantazii a naše čtenářské dovednosti jsou na lepší úrovni. Dozvěděli jsme se, jak vzniká kniha a animovaný film a kolik profesí se na tom podílí. Za svou práci jsme obdrželi Certifikát absolventa čtenářského klubu, sladkou odměnu a záložku do knihy. Ale hlavně jsme se v době plné moderních technologií nadchli pro čtení knih a našli jsme cestu do knihovny a knihkupectví.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek