Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ZAZVONIL ZVONEC A PUTOVÁNÍ BYL KONEC

Datum: 24.06.20

V den vysvědčení ukončili žáci 1. B své celoroční putování z Písmenkova přes Slabikov až do Království pohádek a příběhů. Na pouti jim tento rok připravil hodně nástrah a útrap, které museli překonat, ale žáci se s nimi poprali velmi dobře. Většina z nich čte vázaným slabikováním a některá slova dokonce vcelku. Proto se teď mohou snadněji seznamovat se svými prvními knihami a tím své čtení nadále zlepšovat. Šikovní žáčci, kteří během roku (a to i v době distanční výuky), poctivě a s radostí plnili úkoly, obdrželi od krále Knihomila I. dopis a potřebné tři zlaté klíčky k otevření brány. Všichni už se těší do druhé třídy.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2020 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek