Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 2. 5. 2011 – KRAJSKÉ FINÁLE VE VOLEJBALU

Datum: 14.05.11

V pondělí 2. 5. proběhlo v Bojkovicích krajské finále základních škol ve volejbalu děvčat. První utkání narazilo naše družstvo na domácí Bojkovice  a hladce zvítězilo 2 : 0 (11,6), druhý zápas potvrdily holky roli favorita a porazily Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 2 : 0 (12, 22), třetí zápas už šlo do tuhého. Zápas s vítězkami poháru ČMVS Slovanem Kroměříž holky zvládly bravurně a vyhrály 2 : 0 (8, 24). A nastalo očekávané finále a odveta za loňský rok proti Zlínu. Děvčata nastoupila značně nervózní, protože také šlo o postup na kvalifikaci o republikové finále, a první set prohrála 25 : 23. Druhý set už holky zabraly a vyhrály neuvěřitelně 25 : 6 a přišel nešťastný zkrácený set. Vedení 9 : 6 holky neudržely a prohrály 15 : 13. Celkově tedy Nivnice – Zlín 1 : 2 (-23, 6, -13). Zápas plný zvratů a nervů děvčata obrečela. Přesto i druhé místo v kraji je výborné.