Aktualita: 31. 5. 2017 – ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – KRAJSKÉ FINÁLE

Datum: 03.06.17

Po roce se naše děvčata z Nivnice opět dostala mezi osm nejlepších škol ze Zlínského kraje. Závodilo se v atletickém čtyřboji – 60 m, 800 m, skok vysoký/skok daleký a hod míčkem/vrh koulí. Konkurence byla obrovská, ale děvčata podala své maximální výkony a obsadila 7. místo s minimálním odstupem na čtvrtou příčku.

Pořadí škol: 1. Valašské Meziříčí, 2. Hutisko-Solanec, 3. Zlín, 4. Luhačovice, 5. Slovan Kroměříž, 6. Bojkovice, 7. Nivnice, 8. Sokol Kroměříž

Děkujeme Amalii Rolincové, Tereze Šimčíkové, Vendule Hubačové za reprezentaci Nivnice po celé 4 roky jejich působení na 2. stupni základní školy a samozřejmě jejich mladším spolužačkám, které byly v družstvu, Erice Janovské a Pavle Navláčilové.